loader
https://www.topmba.com/sites/default/files/default_images/event_lead_1920x550_0_2.jpg
/sites/default/files/default_images/lead-320x403_tm_default_mobile_header_0.jpg

QS Connect MBA - Kyiv

Kyiv's Largest Networking Event
You are already registered for this event!

This event is now closed!

×

Keep me updated

Business Schools

Запрошуємо Вас приєднатися до події QS TopMBA Connect 1-2-1 у Києві, де Ви матимите усі необхідні можливості, щоб ознайомитись з програмами MBA та процесом вступу. Захід розпочнеться з відповідей провідних бізнес шкіл на всі Ваші запитання стосовно програм MBA. Представники таких бізнес-шкіл будть приймати участь на виставці: CEU Business School, IE Business School, EDHEC, Frankfurt School of Finance and Management.

 Відповіді бізнес-шкіл на Ваші запитання будуть супроводжуватися заздалегіть спланованими зустрічами тет-а-тет. Наш консультант з питать МВА розгляне Ваш досвід та розробить персоналізований графік зустрічей тривалістю у 30 хвилин з членами приймальних комісій з кращих бізнес шкіл світу.

Після персональних зустрічей відбудеться вільне спілкування з представниками бізнес-шкіл впродовж однієї години, де Вам буде надана можливість здобути усю необхідну інформацію о багатьох MBA програмах.

Фотогаф, який буде присутній на цьому заході, з радістю сфотографує усіх бажаючих. Фотокартка буде зроблена у діловому, професійному стилі для Вашего резюме

Зареєструйтесь онлайн для безкоштовного відвідування заходу. Місця обмежені.

 

Поради фахівців
Поради представників бізнес-шкіл з питань подачі документів та підготовки.
Семінари та інфосесії
Як вибрати бізнес-школу та MBA програмуЩо потрібно знати про процес вступуЯк
Довідник QS TopMBA Career

Окрім заздалегідь спланованих індивідуальних 30-ти хвилинних зустрічей з представниками бізнес-шкіл, наші досвідчені консультанти з MBA також можуть проконсультувати Вас щодо вибору бізнес школи та проінформувати про всі існуючі можливості до початку заходу.Одразу ж після реєстрації Вашого резюме, ми оглянемо Ваш досвід і розробимо персональний графік 30-ти хвилинних зустрічей, відштовхуючись від вимог шкіл та Ваших особистих потреб. Попередні учасники заходу використали цю можливість для того, щоб встановити гарні відносини з представниками шкіл, до яких вони поступили в майбутньому. 

TopMBA Connect 1-2-1 поєднує в собі найкращі риси всіх форматів. У Вас буде можливість почути деякі школи впродовж панельної дискусії , після чого будуть проводитись заздалегідь сплановані 30-ти хвилинні зустрічі за участю до шістьох членів приймальних комісій бізнес шкіл. Потім подія буде проходити у відкритому форматі, де Ви зможете зверунтися до будь-якої із шкіл.  

Так, захід є безкоштовним для відвідування

Business Schools Attended the Event in Kyiv:

Select All/Deselect All
 • Spain (1)
  1
 • Hungary (1)
  1
 • Germany (1)
  1
 • France (1)
  1
 • Spain
  1
  • IE Business School  
 • Hungary
  1
  • Central European University (CEU) Business School
 • Germany
  1
  • Frankfurt School of Finance and Management
 • France
  1
  • EDHEC