https://www.topmba.com/sites/default/files/events/lead-bg-images/all_variations-1920x550-english.jpg
/sites/default/files/events/lead-bg-images/all_variations-320x403-english-3.jpg
Etkinlik

QS World MBA Tour - İstanbul

İstanbul'un Lider MBA Etkinliği
You are already registered for this event!

This event is now closed!

×

Keep me updated

#012230

Katılımcı Okullar

IE, Hult, Warwick, RSM, York - Schulich gibi önde gelen işletme okulları ile tek bir çatı altında görüşün ve sizin için en ideal MBA programını keşfedin. Dünyanın lider MBA eğitimi etkinlikleri dizisi olan QS World MBA Tour, İstanbul'u tekrar ziyaret ederek Türkiye, ABD ve Avrupa’nın en gözde işletme okullarını üniversiteden mezun olduktan sonra en az 2 yıl veya üzeri iş tecrübesi olan adaylar ile buluşturuyor. 

Etkinlikte, işletme okullarının kabul yetkilileri ve mezunları ile yüz yüze tanışacak, merak ettiğiniz soruları onlara doğrudan yöneltebileceksiniz. Kabul koşulları, MBA programları, burs imkanları, kariyer fırsatları, vize, GMAT sınavı gibi konuların tartışılacağı çeşitli seminer ve bilgi oturumlarında yer alabileceksiniz. 

Etkinlikte, işletme okullarının kabul yetkilileri ve mezunları ile yüz yüze tanışacak, merak ettiğiniz soruları onlara doğrudan yöneltebileceksiniz. Kabul koşulları, MBA programları, burs imkanları, kariyer fırsatları, vize, GMAT sınavı gibi konuların tartışılacağı çeşitli seminer ve bilgi oturumlarında yer alabileceksiniz. Ayrıca ziyaretçilere özel toplamda 7 milyon ABD doları değerinde QS burslarına başvuru hakkı kazanacaksınız...

Okullar ile tanışın
Katılımcı okulların kabul direktörlerine sorularınızı doğrudan yöneltin.
Burslar
Sadece katılımcılara özel toplamda $7 milyon dolar değerinde burslara başvurun.
Ücretsiz MBA Dergisi
QS Top MBA Career Guide'ın ücretsiz kopyasına sahip olun.
Gün Boyu Süren Seminerler
Gün boyunca MBA yolculuğunuzda sizin için faydalı olacak seminerlerde yer alın.
GMAT Semineri
GMAT sınavına hazırlık ve ip uçları konulu seminer ile puanınızı yükseltin.
Tavsiyeler
MBA ile ilgili merak ettiklerinizi uzmanlarından öğrenin.

MBA etkinliğine giriş ve gün içindeki seminerlere katılım ücretsizdir. Yerinizi garantilemek için önceden online kayıt yaptırmanızı öneririz, Böylelikle QS MBA etkinlik günü sıra beklemek ve kayıt formu doldurmak zorunda kalmayacaksınız.

Gün içinde önde gelen MBA okullarının yer alacağı bilgi oturumları ve sunumlar gerçekleşecektir. Katılmak isteğiniz oturumları belirlemenizi ve sınırlı sayıda yer olduğu için erken gelmenizi öneririz. Eğer geç kalırsanız üzülmeyin, saat 18:00’e kadar okullarla görüşmek için vaktiniz olacak.

Etkinlikten önce, arzu ettiğiniz MBA hakkında araştırma yapın, görüşmek istediğiniz katılımcı okulları ve sormak istediğiniz soruları belirleyin. Şansınızı bir veya iki MBA seçeneği ile sınırlandırmayın. Giyiminize dikkat edin ve özgeçminizi beraberinizde getitirin. Unutmayın, dünyanın en iyi MBA’ lerinin yetkilileri ile tanışacağınız, kariyeriniz için önemli bir gün.

Business Schools that are participating in Istanbul